Contact

Ben jij op zoek naar informatie of advies? Blader dan door onze kennisbank voor massa’s info en tips & tricks.

Heb je een andere vraag, een goed idee of zin om samen te werken?

Zoek ons vooral op:

Poppunt Gelderland

Portet van Hugo Vink

Hugo Vink

stage@poppuntgelderland.nl

Stagiair mediavormgeving

Portet van Imke Loeffen

Imke Loeffen

imke@poppuntgelderland.nl 06 41716751

Werkt vanuit Luxor Live

Portet van Douwe Esschendal

Douwe Esschendal

douwe@poppuntgelderland.nl 055 - 521 63 46

Werkt vanuit Gigant Apeldoorn

Portet van Riques Ter Heerd

Riques Ter Heerd

riques@poppuntgelderland.nl 06 24814418

Werkt vanuit Doornroosje

Portet van Romy van Hal

Romy van Hal

redactie@poppuntgelderland.nl 06 41669818

Redacteur website & socials

Ons netwerk

Netwerk is alles! Daarom werken we veel samen met onze collega’s in de steden en regio’s. Bij hen kun je aankloppen voor advies dicht bij huis:

Achterhoek

Portet van Erik Ramaker

Erik Ramaker

erik.ramaker@dru-industriepark.nl

DRU Poppodium, Dag van de Achterhoekse Popmuziek, Gelders Goed

Apeldoorn

Portet van Milan Roerdink

Milan Roerdink

m.roerdink@gigant.nl 06 49696423

GRAS, De Werkplaats, Passievrucht

Arnhem

Portet van Pieter Kwant

Pieter Kwant

pieter@jacobiberg.nl 06 22188995

PLANK Arnhem

Ede

Portet van Xander van Soelen

Xander van Soelen

xander@astrant-ede.nl

Astrant Ede

Harderwijk

Portet van Jeffrey Migchelsen

Jeffrey Migchelsen

jeffrey@popschoolharderwijk.nl 06-19904996

Popschool Harderwijk

Nijmegen

Portet van Aziz van Aalst

Aziz van Aalst

aziz@doornroosje.nl 024 3554243

Talentmakelaar Urban / LOEV

Portet van Sander Grondman

Sander Grondman

sander@doornroosje.nl

Talentmakelaar Dance / NEW / OSR

Portet van Lotte Slenders

Lotte Slenders

lotte@doornroosje.nl 024 3554243

Talentmakelaar Pop / Schuum

Wageningen

Portet van Silvia Hendriks

Silvia Hendriks

info@zeal.onl 06 11458388

Park Open, Popcultuur Wageningen, Popupop, Loburg Live

Portet van Jan de Koeijer

Jan de Koeijer

popcultuur.wageningen@gmail.com

Voorzitter Popcultuur Wageningen

Portet van Ron van der Sterren

Ron van der Sterren

info@popupop.nl 06 48719562

Coördinator Popupop Wageningen

Zutphen

Portet van Luuk Nengerman

Luuk Nengerman

info@popcollegezutphen.nl 06 10292551

Popcollege Zutphen

Contactgegevens

info@poppuntgelderland.nl
06-41716751

Check hier wie je moet hebben

Website door Vincent Hammingh & Marcel Klein Legtenberg

© Poppunt Gelderland