Kies een regio

10 februari 2020

Plan je tour

Hoe plan je een goede releasetour?
Foto door Wesley Tingey op Unsplash

Na de release van jouw album of EP wil je de muziek natuurlijk ook live ten gehore brengen. Tegenwoordig kun je bijvoorbeeld door social media en Spotify redelijk makkelijk achterhalen in welke stad jij de meeste fans hebt wonen. Het loont dan om daar een show te organiseren zodat zij je muziek ook een keer live kunnen ervaren.

Tips

🔹 Zorg dat je podia en festivals benadert die aansluiten bij jouw muziek en doelgroep om het meeste effect uit je optreden te halen.

🔹 Probeer te voorkomen dat je in korte tijd meerdere keren in dezelfde stad (of naastgelegen steden) speelt. Probeer deze shows te verspreiden over je tour

🔹 Wil je met jouw show het voorprogramma verzorgen van een grote naam? Of wil je misschien een lokale act de mogelijkheid bieden om jullie voorprogramma te zijn?

🔹 Neem tijdig contact op met de programmeur van de podia en/of festivals.

← Naar overzicht

Heb je vragen?

Kom je er nog niet helemaal uit en heb je vragen? Neem dan contact op!

Portet van Douwe Esschendal

Douwe Esschendal

douwe@poppuntgelderland.nl 055 - 521 63 46

Werkt vanuit Gigant Apeldoorn

Portet van Imke Loeffen

Imke Loeffen

imke@poppuntgelderland.nl 06 41716751

Werkt vanuit Luxor Live

Portet van Riques Ter Heerd

Riques Ter Heerd

riques@poppuntgelderland.nl 06 24814418

Werkt vanuit Doornroosje

Gerelateerde artikelen

Contactgegevens

info@poppuntgelderland.nl
06-41716751

Check hier wie je moet hebben

Website door Vincent Hammingh & Marcel Klein Legtenberg

© Poppunt Gelderland