Kies een regio

Live

Rozessie – 5e editie


Op donderdag 17 maart vindt de vijfde editie plaats van het Arnhemse jonge makerspodium Rozessie. De 3e verdieping van Rozet verandert deze avond in een grote huiskamer, mét een podium. Hier krijgen jonge performers uit Arnhem en omgeving de kans om te laten zien wat ze in huis hebben.

Rozessie is de plek bij uitstek om onder het genot van een hapje en een drankje contacten te leggen met andere jonge artiesten en creatieve geesten.

Line-up Rozessie – 17 maart 2022:
🔸 Maria Isolina Cozzani – jazz viool
🔸 Rain – jazz tot hiphop
🔸 Sekushi Boys – hiphop/rap

Meer info over deze acts vind je hier.

Over Rozessie

Rozessie biedt jonge artiesten en creatievelingen uit Arnhem en omgeving een podium om ervaring op te doen en nieuwe dingen uit te proberen binnen een gezellige huiskamersetting. Rozessie is een initiatief vanuit Rozet en Jongin Arnhem. In 2022 staan er maar liefst 10 edities van Rozessie op de planning, op elke 3e donderdag van de maand (met uitzondering van juli en augustus). Wil je meedoen als artiest of meer informatie ontvangen? Stuur dan een mailtje naar rozessie@rozet.nl. De registraties van de vorige edities zijn hier te bekijken.

← Naar overzicht

17 maart - 18:00

Rozet, Arnhem

Gratis

Naar website > Facebook event >

Contactgegevens

info@poppuntgelderland.nl
06-41716751

Check hier wie je moet hebben

Website door Vincent Hammingh & Marcel Klein Legtenberg

© Poppunt Gelderland