Kies een regio

Netwerk

Plankgas #5 online meetup: Hiphop in Arnhem


Hoe staat het ervoor met de hiphop in Arnhem? Op vrijdagavond 7 mei bespreekt PLANK tijdens een interactieve online meeting de stand van zaken in Arnhem, en jouw mening telt!

Je kunt niet om de energie en het aanbod van hiphop heen. De overgang van underground naar mainstream is enorm snel gegaan en Arnhem wil up-to-date zijn en vooruit gaan.

Met de groei van de hiphopcultuur, waarbinnen de muziek een belangrijke rol speelt, groeien ook de professionaliteit, de plannen, de wensen en behoeftes. Daarom is het goed om deze vragen te behandelen:

🔸 Hoe ontwikkelt de muziek zich?
🔸 Hoe hecht is de scene?
🔸 Wat kenmerkt de Arnhemse hiphop?
🔸 Welke kansen liggen er?
🔸 Welke behoeftes zijn er en wie kan bijdragen?

Het doel is om het een en ander helder te krijgen om met de optimale focus naar de toekomst te kijken!

Kijk mee en deel je ideeën en je mening via http://bit.ly/PLANKGAS_zoom_HIPHOP Heb je vragen of ideeën? Stuur dan een mailtje naar pieter@jacobiberg.nl.

← Naar overzicht

7 mei - 19:00

Online

Facebook event >

Contactgegevens

info@poppuntgelderland.nl
06-41716751

Check hier wie je moet hebben

Op de hoogte blijven?

Website door Vincent Hammingh & Marcel Klein Legtenberg

© Poppunt Gelderland