Kies een regio

Contact

Ben jij op zoek naar informatie of advies? Blader dan door onze kennisbank voor massa’s info en tips & tricks.

Heb je een andere vraag, een goed idee of zin om samen te werken?

Zoek ons vooral op:

Poppunt Gelderland

Portet van Imke Loeffen

Imke Loeffen

imke@poppuntgelderland.nl 06 41716751

Werkt vanuit Luxor Live

Portet van Douwe Esschendal

Douwe Esschendal

douwe@poppuntgelderland.nl 055 - 521 63 46

Werkt vanuit Gigant Apeldoorn

Portet van Riques Ter Heerd

Riques Ter Heerd

riques@poppuntgelderland.nl 06 24814418

Werkt vanuit Doornroosje

Ons netwerk

Netwerk is alles! Daarom werken we veel samen met onze collega’s in de steden en regio’s. Bij hen kun je aankloppen voor advies dicht bij huis:

Achterhoek

Portet van Melvin Dijkema

Melvin Dijkema

info@beatstheschool.nl

Talentmakelaar Urban Achterhoek

Portet van Jesse Klein Entink

Jesse Klein Entink

Info@eastgardenstudios.com 06-36468728

Talentmakelaar Urban Achterhoek

Portet van Erik Ramaker

Erik Ramaker

erik.ramaker@dru-industriepark.nl

Talentmakelaar Pop Achterhoek

Apeldoorn

Portet van Milan Roerdink

Milan Roerdink

m.roerdink@gigant.nl 06 49696423

GRAS

Arnhem

Portet van Pieter Kwant

Pieter Kwant

pieter@jacobiberg.nl 06 22188995

PLANK Arnhem

Ede

Portet van Xander van Soelen

Xander van Soelen

xander@astrant-ede.nl

Astrant Ede

Harderwijk

Portet van Ralf Leemeijer

Ralf Leemeijer

ralf@popschoolharderwijk.nl 06-14549023

Talentmakelaar Pop

Portet van Joost Fokkema

Joost Fokkema

joost@popschoolharderwijk.nl 06-50617982

Talentmakelaar Hiphop

Portet van Jeffrey Migchelsen

Jeffrey Migchelsen

jeffrey@popschoolharderwijk.nl 06-19904996

Popschool Harderwijk

Nijmegen

Portet van Aziz van Aalst

Aziz van Aalst

aziz@debasisnijmegen.nl

Talentmakelaar Urban / LOEV

Portet van Davy Brandts

Davy Brandts

Davy@debasisnijmegen.nl

Talentmakelaar Dance

Portet van Guus Timmermans

Guus Timmermans

guus@debasisnijmegen.nl

Talentmakelaar Pop / Schuum

Wageningen

Portet van Jan de Koeijer

Jan de Koeijer

popcultuur.wageningen@gmail.com

Voorzitter Popcultuur Wageningen

Portet van Ron van der Sterren

Ron van der Sterren

info@popupop.nl 06 48719562

Coördinator Popupop Wageningen

Zutphen

Portet van Bart Den Ouden

Bart Den Ouden

Popmakelaar@muzehof.nl 06 44347693

Poppunt Stedendriehoek

Portet van Luuk Nengerman

Luuk Nengerman

info@popcollegezutphen.nl 06 10292551

Popcollege Zutphen

Contactgegevens

info@poppuntgelderland.nl
06-41716751

Check hier wie je moet hebben

Website door Vincent Hammingh & Marcel Klein Legtenberg

© Poppunt Gelderland